| Qty | Ex VAT |
|---|---|
| 1+ | £5.75 |
Zinc plated DIN 982 pack of 100 nylon lock nuts. Supplied in resealable bag.
| Model No | NLN8 |
| Nett Weight: | 0.59Kg |
| Pack Qty: | 100 |
| Pitch: | 1.25mm |
| Size: | M8 |
| Type | Nylon lock nut |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Lifetime Warranty | No |
| Nett Weight | 0.59kg |
| Pack Quantity | 100 |
| Pitch | 1.25mm |