| Qty | Ex VAT |
Pack Price
Per 5 Units |
|---|---|---|
| 5+ | £2.62 | £13.10 |
WAGO 248-504 Miniature WSB Quick Marking System , for triple-deck terminal blocks. Horizontal Marked "21 - 30" (10ea.), 10 Strips with 10 Markers per Card. Consecutive numbers each strip. White
| Category | Marking |
|---|---|
| Colour | white |
| Depth inch | 0.126 inches |
| Depth mm | 3.2mm |
| Height | 152mm |
| Height inch | 5.984 inches |
| Product Main Function | Marker |
| Unit Weight | KGM |
| Weight | 6.169 g |
| Width inch | 2.236 inches |
| Width mm | 56.8mm |