| Qty | Ex VAT |
Pack Price
Per 10 Units |
|---|---|---|
| 10+ | £6.71 | £67.10 |
WAGO 270-480 80-way 18A uninsulated jumper, DIN rail mount for triple deck 4-conductor terminal blocks. Pack size 10.
| Category | Rail-Mount Terminal Blocks;Accessories |
|---|---|
| Colour | silver-colored |
| Depth inch | 0.472 inches |
| Depth mm | 12mm |
| Height | 2.5mm |
| Height inch | 0.098 inches |
| Product Main Function | Jumper |
| Rated current | 18 A |
| Unit Weight | KGM |
| Weight | 13.940 g |
| Width inch | 15.63 inches |
| Width mm | 397mm |