| Qty | Ex VAT |
Pack Price
Per 25 Units |
|---|---|---|
| 25+ | £0.394 | £9.85 |
WAGO 279-349 2 x 73mm oversized separator, DIN rail mount for 279 series, colour - light grey. Pack size 100.
| Category | Rail-Mount Terminal Blocks;Accessories |
|---|---|
| Colour | light gray |
| Depth inch | 1 inches |
| Depth mm | 25.4mm |
| Flammability class according to UL94 | V0 |
| Height | 72.2mm |
| Height inch | 2.843 inches |
| Product Main Function | End plate |
| Unit Weight | KGM |
| Weight | 2.700 g |
| Width inch | 0.079 inches |
| Width mm | 2mm |