| Qty | Ex VAT |
Pack Price
Per 25 Units |
|---|---|---|
| 25+ | £0.461 | £11.53 |
WAGO 279-518 2mm end and intermediate plate, DIN rail mount for 279 series double deck, colour - grey. Pack size 100.
| Pitch | N/A |
|---|---|
| No. of Ways | N/A |
| Termination | N/A |
| Width | 2mm |
| Wire Gauge (mm²) | N/A |
| Category | Rail-Mount Terminal Blocks;Accessories |
| Colour | Grey |
| Depth | 39mm |
| Depth inch | 1.535inches |
| Flammability class according to UL94 | V0 |
| Height | 85mm |
| Height inch | 3.346inches |
| Product Main Function | End plate |
| Unit Weight | KGM |
| Weight | 3.300g |
| Width inch | 0.079inches |