| Qty | Inc VAT |
Pack Price
Per 25 Units |
|---|---|---|
| 25+ | £0.629 | £15.72 |
WAGO 280-320 1mm wide. End and Intermediate Plate.
| Category | Rail-Mount Terminal Blocks;Accessories |
|---|---|
| Colour | Grey |
| Continuous Use Temperature | -60 … +105 °C |
| Depth inch | 2.5 inches |
| Depth mm | 63.5mm |
| Flammability class according to UL94 | V0 |
| Height | 90mm |
| Height inch | 3.543 inches |
| Product Main Function | End plate |
| Unit Weight | KGM |
| Weight | 3.800 g |
| Width inch | 0.039 inches |
| Width mm | 1mm |