| Qty | Ex VAT |
Pack Price
Per 25 Units |
|---|---|---|
| 25+ | £0.512 | £12.80 |
WAGO 281-317 3mm wide. End and Intermediate Plate Colour Orange. Pack size 100.
| Category | Rail-Mount Terminal Blocks;Accessories |
|---|---|
| Colour | orange |
| Depth inch | 1.142 inches |
| Depth mm | 29mm |
| Flammability class according to UL94 | V0 |
| Height | 53mm |
| Height inch | 2.087 inches |
| Product Main Function | End plate |
| Unit Weight | KGM |
| Weight | 2.800 g |
| Width inch | 0.118 inches |
| Width mm | 3mm |