| Qty | Ex VAT |
Pack Price
Per 25 Units |
|---|---|---|
| 25+ | £0.963 | £24.08 |
WAGO 284-409 20mm wide. Alternate Jumper Colour Grey. Pack size 50.
| Colour | Grey |
|---|---|
| Depth | 25.5mm |
| Depth inch | 1.004inches |
| Height | 9mm |
| Height inch | 0.354inches |
| Product Main Function | Jumper |
| Rated current | 57 A |
| Unit Weight | KGM |
| Weight | 5.100g |
| Width | 19.3mm |
| Width inch | 0.76inches |