| Qty | Ex VAT |
Pack Price
Per 25 Units |
|---|---|---|
| 25+ | £0.592 | £14.80 |
WAGO 780-317 End And Intermediate Plate . 1.5mm thick. Colour Orange, 100pcs.
| Pitch | N/A |
|---|---|
| No. of Ways | N/A |
| Termination | N/A |
| Width | 1.5mm |
| Wire Gauge (mm²) | N/A |
| Category | Installation Terminal Blocks and Connectors;Rail-Mount Terminal Blocks;Accessories |
| Colour | orange |
| Depth | 43.5mm |
| Depth inch | 1.713inches |
| Flammability class according to UL94 | V0 |
| Height | 76.7mm |
| Height inch | 3.02inches |
| Product Main Function | End plate |
| Unit Weight | KGM |
| Weight | 4.020g |
| Width inch | 0.059inches |