| Qty | Was | Inc VAT |
Pack Price
Per 25 Units |
|---|---|---|---|
| 25+ | £0.698 | £0.691 | £17.28 |
| 100+ | £0.664 | £0.656 | £16.41 |
Insulated from 1 to 2 staggered jumper from the WAGO 780 series suitable for use with 2-conductor female plugs.
| No. of Ways | 2 |
|---|---|
| Colour | Grey |
| Flammability class according to UL94 | V0 |
| Height | 6mm |
| Height inch | 0.236 inches |
| Mounting Type | DIN rail |
| Product Main Function | Jumper |
| Rated current | 24 A |
| Unit Weight | KGM |
| Weight | 1.290 g |
| Width inch | 0.177 inches |
| Width mm | 4.5mm |